GRASSKO Sp. j.
56-400 Oleśnica, ul. Wrocławska 38
tel./fax 71 399 12 54
tomasz@grassko.pl, pawel@grassko.pl

OFERTA HANDLOWA


Polityka cookies

Narzędzia ręczne

WOLFCRAFT - Firma Wolfcraft jest wiodącym producentem innowacyjnych narzędzi ręcznych i uniwersalnego osprzętu zarówno dla początkujących majsterkowiczów, jak i do zastosowań profesjonalnych. W bogatej ofercie znajduje się ponad 2500 pozycji. Oferta Wolfcraft obejmuje 29 grup towarowych: systemy transportowe, stoły warsztatowe, ściski, stojaki wiertarskie, frezowanie, połączenia kołkowe i płytkowe w drewnie, połączenia wpustowe w drewnie, pompy, mieszadła, noże, przyrządy pomiarowe, zszywacze, środki ochrony osobistej, tarcze do cięcia, szczotki, szlifowanie, polerowanie, ceramiczne kamienie szlifierskie, tarniki i zdzieraki, otwornice, brzeszczoty wyrzynarek, piły tarczowe, uchwyty wiertarskie, wiertła, bity, systemy do układania paneli, systemy do układania tarasów, systemy do gips kartonów, wyciskacze do tub.

NWS - Firma NWS jest wiodącym na świecie producentem narzędzi ręcznych takich jak różnego rodzaju kombinerki, obcinaczki boczne, szczypce itp . Przedsiębiorstwo powstało w 1973 roku na gruzach największego ówcześnie producenta szczypiec w Niemczech Walter Gott. Zostało założone przez grupę doskonałych fachowców, byłych pracowników spółki Walter Gott, z Wilibaldem Nothen na czele. Nowej firmie udało się z powodzeniem połączyć najlepsze tradycje upadłego kolosa z dynamiką, młodością oraz innowacyjnością.

PROXXON - holenderska firma Proxxon produkuje od 30 lat elektronarzędzia precyzyjne - najwyższej jakości klucze ręczne (Proxxon Industrial) oraz mikro-narzędzia (Proxxon Micromot System). W ofercie występuje więcej niż 50 różnych elektronarzędzi. Od 100g grawerki GG12 w formacie długopisu do precyzyjnej tokarki PD400 o wadze 40 kg.

STAHLWILLE - profesjonalne narzędzia ręczne niemieckiego producenta. Firma oferuje: narzędzia dynamometryczne, nasadki, klucze, szczypce, meble warsztatowe, wózki i skrzynie narzędziowe, zestawy narzędzi, elementy łączące i napędowe do pracy ręcznej i udarowej, narzędzia dynamometryczne, wkrętaki, narzędzia do rur, młotki, przecinaki, pilniki, osprzęt warsztatowy, ściągacze oraz specjalistyczne narzędzia samochodowe.

GEDORE - niemiecki producent profesjonalnych narzędzi ręcznych dla przemysłu i nie tylko. Grupa GEDORE w której skład wchodzą między innymi KLANN (narzędzia dla przemysłu i warsztatów samochodowych), VBW (narzędzia dla elektryków), DREMOTEC (narzędzia dynamometryczne), HABERO, BALDUR, DAKO, METEC daje możliwość szerokiego wyboru Naszym klientom oferując tak bogatą game swoich produktów.

NOVUS - To, co marce Novus pozwoliło od założenia przedsiębiorstwa w roku 1949 osiągnąć sukces, to niewątpliwie stworzenie doskonałych technologii techniki biurowej i zamocowań. Dzisiaj wiele produktów firmy Novus cechuje się niezawodnością i funkcjonalnym, innowacyjnym wzornictwem zaprojektowanym do ekonomicznej, lekkiej pracy w biurze oraz do profesjonalnych zamocowań zarówno w ramach hobby, jak i w rzemiośle. Dzięki długoletniemu know-how oraz perfekcjonizmowi w najdrobniejszych szczegółach, znajdujące się w północnych Niemczech przedsiębiorstwo wciąż tworzy innowacje swych produktów. Wiodąca pozycja na rynku oraz kompetencje dobrze świadczą o firmie Novus zwłaszcza w dziedzinie zszywaczy stołowych, o przemyślanej konstrukcji i estetycznym wzornictwie. Novus produkuje swoje wyroby na całym świecie, we własnych zakładach, według najwyższych niemieckich standardów jakościowych. Za to ręczy Novus swoim certyfikatem DIN EN ISO 9001, zapewniającym wysoki standard wzornictwa, materiałów, produkcji i dystrybucji, jak również certyfikatem środowiskowym DIN EN ISO 14001.

BONDHUS - Od ponad 35 lat amerykańska firma Bondhus jest globalnym liderem w produkcji kluczy i końcówek imbusowych. Cechą charakterystyczną jej produktów jest połączenie najwyższej trwałości i jakości wykonania.
Sprzedawane w ponad 60 krajach świata, wielokrotnie sprawdzały się w warunkach ekstremalnych takich jak platformy wiertnicze, przy budowach rurociągów a nawet pracach w przestrzeni kosmicznej (NASA). Prace w takich warunkach wymagają narzędzi o najwyższej precyzji i trwałości. Z tego właśnie powodu, w zakresie kluczy imbusowych firma Bondhus jest traktowana jako wyznacznik jakości. Wszystko to dzięki trzem cechom wyróżniającym produkty tej firmy:
  • Wszystkie klucze są wykonane ze stali PROTANIUM, która charakteryzuje się o średnio 20 % większą trwałością od produktów konkurencyjnych marek.
  • Wszystkie produkty firmy Bondhus są zabezpieczone antykorozyjnie w systemie PROGUARD (specjalna warstwa ochronna) znacznie zwiększającym odporność na szkodliwe warunki atmosferyczne oraz działanie substancji chemicznych. Przeprowadzone testy wskazują na wyższość amerykańskiego patentu nad tradycyjnymi metodami zabezpieczania antykorozyjnego.
  • Wszystkie produkty firmy Bondhus są objęte dożywotnią gwarancją.


FELO - Firma FELO to niemiecki producent narzędzi do wkręcania (szeroka gama wkrętaków oraz końcówek do wkrętarek), która zdobyła znaczną popularność na rynku europejskim. Rekomendację stanowić może współpraca firmy FELO z korporacją ABB, produkowane przez którą wkrętarki akumulatorowe wyposażane są wyłącznie w końcówki firmy FELO. Oferta firmy skierowana jest przede wszystkim do profesjonalnego segmentu rynku. Firma FELO jako pierwsza na świecie wprowadziła niektóre z rozwiązań jak np. pokrywanie końcówek do wkrętarek powłoką tytanku-azotu prawie trzykrotnie zwiększającą ich trwałość. Najwyższej jakości wyrobów towarzyszy bardzo atrakcyjna cena.<P>The animation cannot be displayed. Either the web browser does not have a Flash plug-in or Javascript is not enabled. To obtain a free Flash plug-in, go to <A HREF="http://www.macromedia.com">http://www.macromedia.com</A></P>