GRASSKO Sp. j.
56-400 Oleśnica, ul. Wrocławska 38
tel./fax 71 399 12 54
tomasz@grassko.pl, pawel@grassko.pl

OFERTA HANDLOWA


Polityka cookies

Narzędzia pneumatyczne

GISON - wysokiej jakości narzędzia pneumatyczne w konkurencyjnych cenach dla warsztatów i przemysłu.Dzięki wysokiej jakości produkowanych narzędzi w latach 1995 i 1996, firma Gison otrzymała certyfikat ISO-9001 i CE.

FUJI - ta znana w świecie japońska firma założona została w 1943 roku. Od początku celem firmy była produkcja najwyższej jakości narzędzi pneumatycznych. Dodatkowym atutem produktów FUJI miało być ekonomiczne wykorzystanie zasilania. Wysoka kontrola jakości doprowadziła do stworzenia narzędzi, które charakteryzują się wytrzymałością i niską awaryjnością, co pozwala na długą, ciągłą pracę na liniach produkcyjnych. W grupie narzędzi FUJI znajdziemy wkrętarki pneumatyczne jak i, np. elektronicznie sterowane wkrętarki dzięki czemu firma ta jest w stanie sprostać wymaganiom wszystkich klientów, z różnych branż produkcji przemysłowych.

SHINANO - jeden z najstarszych i najbardziej znanych producentów narzędzi pnumatycznych w Japoni. Narzędzia Shinano/ SP-Air odznaczają się wysoką precyzją produkcji, oraz optymalnym doborem materiału - japońskie łożyska kulowe, mocna stal (cylindry, wirniki, itp.), plastikowe łopatki a także bardzo ergonomiczny wygląd. Szczególnie ważne jest to, że Shinano gwarantuje wieloletnią dostawę części zmiennych, a zakup tych części jest korzystniejszy od zakupu nowego urządzenia, dlatego naprawa jest opłacalna.

BASSO - założona w 1983 roku firma jest jednym z przodujących światowych producentów narzędzi pneumatycznych. Wysoki standard badań naukowych i szybki rozwój firmy umożliwiło Basso wyprodukowania narzędzi najwyższej jakości. Najważniejsza dla Basso jest kontrola jakości wyprodukowanych narzędzi. Basso posiada Certyfikat ISO 9000 i QS 9000, dzięki temu każdy użytkownik ma pewność, że narzędzia asso są wyznacznikiem profesjonalizmu i wysokiego poziomu wykonania.

SUMAKE - firma Sumake została założona w 2003 roku, w Stanach Zjednoczonych i bardzo szybko zajęła przodujące miejsce na północno-amerykańskim rynku. Sumake specjalizuje się w produkcji i eksporcie wyspecjalizowanych, profesjonalnych i wysokiej jakości narzędzi pneumatycznych oraz akcesoriów.

KUKEN - japońska firma Kuken założona została w roku 1968. Udało się firmie w szybkim tempie zająć przodującą pozycję w sektorze produkcyjnym przemysłu motoryzacyjnego. Niezawodność i bardzo dobry serwis spowodowały, że firma KUKEN i jej narzędzia uważane są za godne zaufania i ekonomiczne. Poprzez doskonałe osiągnięcia w jakości Kuken otrzymał w 1994 r. certyfikat ISO 9001. Do klientów firmy zaliczają się między innymi: Toyota-Motors, Kamastu LTD, Honda Motor Co., Isuzu Motors Limited oraz Mitsubishi Motors. W swojej szerokiej ofercie posiadają między innymi: klucze udarowe, szlifierki oscylacyjne, trzpieniowe, liniowe, polerki, wyrzynarki.

ASTA - to nowa linia produktów europejskiej marki handlowej Global Select. Są to narzędzia przetestowane przez dystrybutorów oraz klientów ostatecznych przeznaczone dla wymagających użytkowników. Gama produktów ASTA została zaprojektowana dla odbiorców, którzy cenią sobie wysoką jakość w bardzo korzystnych cenach. Urządzenia ASTA dopasowane są do istniejących warunków na rynku lokalnym. Dzięki zastosowaniu nowych technologii oraz wysokiej jakości materiałów, narzędzia charakteryzują się trwałością i doskonałą precyzją a przynależność do europejskiej marki handlowej zapewnia szeroką dostępność części zamiennych.

GATX - Gatx Industrie Corporation założony został w 1972 roku. Od początku specjalizowała sę w sektorze narzędzi pneumatycznych. Ciągło poszukiwania nowszych rozwiązań technicznych doprowadziło firmę Gatx do rozszerzenia swojego asortymentu narzędzi pneumatycznych i oprzyrządowania. Firma do minimum eliminuje możliwości pojawienia się błędów technicznych dzięki kontroli jakości. Ekonomiczna produkcja firmy Gatx umożliwia sprzedaż narzędzi po bardzo korzystnych cenach.

SATRA - głównymi produktami firmy Satra są pneumatyczne spuszczarki oleju, spuszczarko-wymieniarki i wymieniarki. Satra jest też producentem doskonale sprawdzających się w warunkach warsztatowych ruchomych zestawów do rozprowadzania olejów. Innymi produktami są pneumatyczne pompy olejowe. Wszystkie produkty firmy Satra charakteryzują się wysoką klasą wykonania, ergonomią i wytrzymałością materiałów.

NITTO KOHKI CO. - celem firmy Nitto Kohki jest zwiększanie komfortu i polepszanie warunków pracy użytkownikom narzędzi pneumatycznych. Poprzez ciągły rozwój firma osiągnęła bardzo wysoki poziom technologii produkcji narzędzi. Efektem tego są narzędzia o bardzo wysokiej jakości wykonania, charakteryzujące się bardzo niską awaryjnością i ergonomią ułatwiającą pracę. Ta japońska firma utrzymuje bardzo wysoki poziom światowych producentów narzędzi pneumatycznych. Biorąc pod uwagę przede wszystkim potrzeby swoich klientów Nitto Kohki kieruje się także ekonomią oraz ekologią przy produkcji swoich narzędzi. Dzięki temu z każdym rokiem zyskuje uznanie coraz większej liczby klientów na całym świecie. Firma najbardziej znana jest z produkcji wszelkiego rodzaju szlifierek pneumatycznych, zarówno kątowych, liniowych, oscylacyjnych, wysokoobrotowych jak i z polerek i pilarek.<P>The animation cannot be displayed. Either the web browser does not have a Flash plug-in or Javascript is not enabled. To obtain a free Flash plug-in, go to <A HREF="http://www.macromedia.com">http://www.macromedia.com</A></P>