GRASSKO Sp. j.
56-400 Oleśnica, ul. Wrocławska 38
tel./fax 71 399 12 54
tomasz@grassko.pl, pawel@grassko.pl

OFERTA HANDLOWA


Polityka cookies

Spawalnictwo

BINZEL - ABICOR BINZEL jest niemiecką firmą o ogólnoświatowym zasięgu. Mając ponad sześćdziesięcioletnie doświadczenie firma ABICOR BINZEL wyspecjalizowana jest w produkcji uchwytów spawalniczych do wszystkich metod spawania i cięcia łukowego. Nasza oferta obejmuje uchwyty spawalnicze chłodzone powietrzem lub cieczą, przeznaczone do pracy na stanowiskach ręcznych, zmechanizowanych oraz zrobotyzowanych. Oferujemy również szeroką paletę akcesoriów spawalniczych a także zaawansowane systemy peryferyjne przeznaczone do stanowisk zrobotyzowanych.

LINCOLN ELECTRIC - jest jednym z największych producentów materiałów dodatkowych i sprzętu spawalniczego w Europie, obecny w Europie od ponad 75 lat. Oferuje kompletne rozwiązania - pełny asortyment elektrod otulonych, materiałów do spawania metodami TIG, MIG/MAG, drutów litych i proszkowych, a także materiały do spawania łukiem krytym stali niskowęglowych i niskostopowych, stali nierdzewnych, napawania utwardzającego, żeliwa i metali nieżelaznych. Sprzęt będący najnowszym osiągnięciem przemysłu, w tym urządzenia do spawania elektrodą otuloną, do spawania metodą TIG, MIG (CV), urządzenia wielofunkcyjne (CC/CV), przecinarki plazmowe, agregaty spawalnicze, podajniki drutu, systemy zrobotyzowane i zautomatyzowane, akcesoria.

PERUN - Firma Perun jest najstarszym, a zarazem największym producentem gazowego sprzętu spawalniczego w Polsce. Firma prowadzi swoją działalność od 1910 roku, nieustannie rozwijając technologie związane ze spawalnictwem. Perun daje swoim klientom szeroką ofertę asortymentową urządzeń spawalniczych i osprzętu, w tym reduktory do gazów technicznych, palniki ręczne i maszynowe do cięcia gazowego, palniki do spawania, podgrzewania i procesów pokrewnych, palniki hutnicze, osprzęt i urządzenia spawalnicze, przecinarki półautomatyczne do cięcia tlenem, elementy palników i reduktorów. Oprócz tego Perun wykonuje rampy do gazów technicznych oraz palniki i reduktory o nietypowych parametrach na specjalne zamówienie.<P>The animation cannot be displayed. Either the web browser does not have a Flash plug-in or Javascript is not enabled. To obtain a free Flash plug-in, go to <A HREF="http://www.macromedia.com">http://www.macromedia.com</A></P>