GRASSKO Sp. j.
56-400 Oleśnica, ul. Wrocławska 38
tel./fax 71 399 12 54
tomasz@grassko.pl, pawel@grassko.pl

OFERTA HANDLOWA


Polityka cookies

Materiały ścierne

EUROFLEX - to linia tanich dobrej jakości niemieckich tarcz fleksowych do cięcia i szlifowania, oraz tarcz lamelowych. Oferują najlepszy stosunek jakości do ceny spośród tego typu narzędzi ściernych.

KLINGSPOR - materiały ścierne, płótna, papiery, ściernice i tarcze diamentowe itp., pasy ścierne bezkońcowe, ściernice lamelkowe, ściernice listkowe z płótna ściernego, listkowe, trzpieniowe, otworowe. Jest to jeden z najbardziej rozpowszechnionych producentów materiałów ściernych w przemyśle. Dobra jakość produktów tej firmy spotyka się tu z korzystną ceną.

TYROLIT - jako część Grupy Swarovski, jest największym producentem narzędzi służących do szlifowania, cięcia, obcinania, wiercenia różnorodnych materiałów, maszyn wiercących i frezujących oraz dostawcą systemów narzędzi i maszyn dla budownictwa i przemysłu kamieniarskiego. TYROLIT powstał w 1919 roku i od tego momentu jego głównym celem jest produkcja najlepszych na świecie narzędzi i maszyn.

ANDRE - ten polski producent oferuje szeroki asortyment uniwersalnych i specjalnych narzędzi ściernych: ściernic, segmentów ściernych i osełek wykonanych z materiałów ściernych twardych (korundowych i karbokorundowych) ze spoiwami żywicznym i ceramicznym.

PFERD - to niemiecki producent narzędzi ściernych. "Wysoka jakość" tak dwona słowami można określić jego produkty. Oferuje przede wszystkim narzędzia ścierne: pilniki warsztatowe, pilniki do ostrzenia, tarniki, a także ściernice trzpieniowe, ściernice tarczowe, piły, otwornice, specjalistyczne elektronarzędzia do materiałów ściernych.

GAERMA FLEX - firma produkuje materiały ścierne dla przemysłu. Są to profesjonalne papiery ścierne, tarcze do urządzeń i inne.

3M - 3M Company jest jednym z największych amerykańskich koncernów, prowadzącym zdywersyfikowaną działalność przemysłową, oferując innowacyjne rozwiązania technologiczne. Materiały ścierne 3M zapewniają ostateczny kształt i wygląd większości wyrobów. Oferuje pełen asortyment materiałów nasypowych, włóknin ściernych oraz materiałów mikrościernych. Materiały te stosowane są przy szlifowaniu, kalibrowaniu i wykańczaniu powierzchni. Jako ziaren ściernych używane są: granat, tlenek aluminium, węglik krzemu, dwutlenek cyrkonu, diament oraz 3MTCubitron. Jako podkłady wykorzystuje się: papier, płótno, folię poliestrową, fibre. Jako spoiwo: żywicę, klej oraz wiązania wodoodporne. Gdziekolwiek szlifowanie i wykańczanie jest procesem trudnym i kłopotliwym, materiały ścierne 3M gwarantują najwyższą jakość wykonanej pracy.

FLEXOVIT - Flexovit Industrial to kompletny zbiór niezwykle wydajnych produktów ściernych, materiałów ściernych nasypowych, tarcz do cięcia i szlifowania, materiałów ściernych spojonych, superściernych, tarcz diamentowych i akcesoriów przeznaczonych do wszystkich zastosowań przemysłowych. Marka jest wykorzystywana w obrębie inżynierii ogólnej, na produkcji, przy obróbce metalu i drewna, utrzymaniu ruchu, w warsztatach naprawczych, budownictwie, narzędziowniach, kolei i odlewnictwie.

DEERFOS - jest producentem nasypowych materiałów ściernych. W swojej ofercie posiada pasy bezkońcowe (wąskie jak i szeroko taśmowe), rolki, arkusze, krążki samoprzylepne, fibrę i wiele innych produktów ściernych. W ofercie znajduje się blisko 60 produktów. Posiada produkty do obróbki: metalu, drewna, kamienia, szkła, aluminium, tworzyw sztucznych, innych metali nieżelaznych.

SZCZOTEX - ponad 20 letnie doświadczenie, liczny i zróżnicowany asortyment szczotek, ich udokumentowane badaniami zalety, wpłynęły na to, że firma SZCZOTEX zdobyła stałe miejsce na rynku krajowym, a produkowane wyroby uzyskały właściwą markę. Wyroby spełnia wymagania dotyczące bezpieczeństwa jego produkcji i stosowania. W swoim asortymencie posiadaj między innymi: szczotki tarczowe z trzpieniem, tarczowe z otworem, czołowe z trzpieniem, czołowe z gwintem / otworem, pędzlowe z trzpieniem, czołowe z gwintem splatane, szczotki ręczne, szczotki do zamiatania ulic, szczotki do smołowania, nakrapiacz, zmiotki, szczotki tarczowe z trzpieniem splatane, tarczowe z gwintem, czołowe z trzpieniem splatane, tarczowe z otworem splatane, kątowe z gwintem, kątowe z gwintem splatane, , tarczowe z gwintem splatane oraz szczotki specjalne .<P>The animation cannot be displayed. Either the web browser does not have a Flash plug-in or Javascript is not enabled. To obtain a free Flash plug-in, go to <A HREF="http://www.macromedia.com">http://www.macromedia.com</A></P>