GRASSKO Sp. j.
56-400 Oleśnica, ul. Wrocławska 38
tel./fax 71 399 12 54
tomasz@grassko.pl, pawel@grassko.pl

OFERTA HANDLOWA


Polityka cookies

Elektronarzędzia

KRESS - od 75 lat KRESS zapewnia jakość najwyższej klasy, innowacyjną technologię i solidny serwis, produkując profesjonalne elektronarzędzia, sprzedawane w 60 krajach. Elektronarzędzia KRESS produkowane są w Niemczech i w Szwajcarii. W swojej ofercie posiadają: młoto-wiertarki i wiertarki z udarem pneumatycznym, wiertarko-wkrętarki akumulatorowe, wyrzynarki brzeszczotowe, szlifierki kątowe, szlifierki oscylacyjne typu delta, szlifierki oscylacyjne, zakrętarki, elektronarzędzia akumulatorowe, frezarki czołowe, silniki napędowe, odkurzacz, piły i pilarki, pistolety do silikonu, szlifierki oscylacyjne mimośrodowe.

PERLES - Marka Perles powstała w 1936 roku w Szwajcarii w dniu, w którym Rudolf Weber ustanowił firmę Perles AG i skonstruował pierwszy silnik elektryczny. Dzisiejszy produkt jest owocem wieloletnich doświadczeń. Produkcja naszych narzędzi prowadzona jest obecnie w Słowenii. Jesteśmy dumni, że nasi strategiczni partnerzy ufają marce Perles. Jakość naszych produktów jest doceniana zarówno przez profesjonalistów pracujących w budownictwie i przemyśle metalowym, jak i innych użytkowników.

STARMIX - Niemiecka firma Electrostar Schottle GmBH & co., będąca właścicielem marki Starmix, jest jednym z trzech największych producentów odkurzaczy przemysłowych na świecie oraz wiodącym producentem odkurzaczy współpracujących z elektronarzędziami. Również w ofercie wielu znanych marek elektronarzędzi można znaleźć odkurzacze produkcji Electrostar (tzw. produkty OEM). Wieloletnie doświadczenie inżynierów przełożyło się na wysoką i niezmienną jakość odkurzaczy Starmix. Zastosowano w nich wiele innowacyjnych i funkcjonalnych rozwiązań, które zostały opatentowane. Wiodącą częścią asortymentu Starmix są odkurzacze do zastosowań specjalistycznych (seria IS), przeznaczone do ciężkich prac z "trudnymi" odpadami, np. pyły szlifierskie, pyły wiertnicze, drewniane, mąka, a nawet azbest. Odkurzacze Starmix serii IS są głównie bezworkowe, przeznaczone do pracy ciągłej. Kolejne gamy produktowe to: seria HS (uniwersalne odkurzacze przemysłowo-warsztatowe) oraz seria GS (odkurzacze hotelowe, domowe).

COLLOMIX - mieszarki i mieszadła budowlane, automatyczne systemy mieszania. Niemiecka firma Collomix, specjalizująca sie w produkcji mieszalników od ponad 30 lat oferuje swoim klientom profesjonalne rozwiazania w zakresie techniki mieszania. Innowacyjność, zdolność dopasowania sie do potrzeb odbiorców oraz bezkompromisowe dążenie do perfekcji znajduja uznanie wśród odbiorców i sprawiaja, że Collomix jest postrzegany jako wiodacy producent w dziedzinie technologii mieszania.

BOSCH - to światowy lider w produkcji elektronarzędzi. Elektronarzędzia profesjonalne i amatorskie wraz z osprzętem. Wiertarki udarowe, wkrętarki, młoty udarowo-obrotowe, szlifierki, wyrzynarki, piły, narzędzia akumulatorowe itp. młoty wyburzeniowe i do kucia, wiertnice diamentowe, bruzdownice, polerki, szlifierki kątowe, mimośrodkowe, oscylacyjne, proste, podwójne, do betonu i do pracy na mokro, nożyce, rozdzieraki, gwinciarki, strugi, frezarki, wyrzynarki, pilarki tarczowe, piły łańcuchowe, szablaste, opalarki, pistolety do klejenia.

METABO - moc, jakość, bezpieczeństwo - profesjonaliści powszechnie ufają marce Metabo. Niemiecki producent elektronarzędzi z bardzo bogatym asortymentem.

FEIN - posiada w sprzedaży profesjonalne narzędzia robocze do wiercenia, szlifowania, piłowania, wkręcania i cięcia. Oferuje także narzędzia oscylacyjne i elektronarzędzia dla przemysłu i rzemiosła. Innowacyjne elektronarzędzia z najwyższej półki. Dla różnorodnych zastosowań w rzemiośle i przemyśle, firma FEIN oferuje optymalne narzędzia robocze do: wiercenia, szlifowania, piłowania, wkręcania, cięcia oraz narzędzia oscylacyjne.

DEWALT - firma DeWALT jest liczącym się na rynku światowym producentem elektronarzędzi. Wywodzi się ze USA i ma 80-letnią tradycję. Na polskim rynku obecna jest od kilku lat. Charakterystyczne żółte narzędzia z logo DeWALT są coraz lepiej rozpoznawane. Dzieje się to m.in. dzięki ich niezawodności, dużej innowacyjności, ergonomicznej budowie i coraz lepszemu serwisowi. DeWALT to również bardzo duża innowacyjność. W przeciągu ostatnich 12 miesięcy na rynku pokazały się całkowicie nowe młoty (obrotowo-udarowe jak i udarowe), szlifierki kątowe, młoto-wiertarki z systemem SDS+ , podobnie jak nowy model rewelacyjnej wiertarki elektrycznej. Przebojem okazały się elektronarzędzia akumulatorowe z serii XRP. Są to pierwsze na rynku wiertarko-wkrętarki trzybiegowe o bardzo wysokim momencie obrotowym, wyposażone w funkcję wiercenia z udarem. Firma DeWALT jest również liczącym się producentem wysokiej klasy osprzętu do elektronarzędzi (wiertła z uchwytem SDS+ "Extreme-2" pozwalające przewiercić się przez zbrojenie, wiertła do stali "Extreme-2", brzeszczoty do wyrzynarek, piły tarczowe do pilarek tarczowych, tarcze diamentowe).<P>The animation cannot be displayed. Either the web browser does not have a Flash plug-in or Javascript is not enabled. To obtain a free Flash plug-in, go to <A HREF="http://www.macromedia.com">http://www.macromedia.com</A></P>